Nasz obiekt położony jest przy tzw. "ślepej uliczce", co zapewnia ciszę, spokój, a także bezpieczeństwo dla najmłodszych. Oferujemy pokoje 2,3 i 4 osobowe z łazienkami i TV oraz dostępem do bezprzewodowego internetu. Do Państwa dyspozycji pozostaje w pełni wyposażona kuchnia (lodówka, czajnik elektryczny, kuchenka mikrofalowa, naczynia, sztućce, itp). Pokoje 4-osobowe dodatkowo wyposażone są w lodówki. Dodatkowo udostępniamy naszym Gościom do wypoczywania na powietrzu grill, meble i wiatę ogrodową oraz kącik dla dzieci.

Zapewniamy także bezpłatne miejsce do parkowania na terenie posesji. Prowadzimy również własną kuchnię - możliwość wykupienia domowych obiadów na miejscu.

W pobliżu znajdują się również:

Dysponujemy także oddzielnym apartamentem 6osobowym, w skład którego wchodzi pokój 2 osobowy, pokój 4osobowy z tarasem (zejście na podwórko) TV, kuchnia z jadalnią z pełnym wyposażeniem (lodówka, kuchenka, komplet naczyń), łazienka.

Doba rozpoczyna się o godz. 15:00 w dniu przyjazdu, a kończy o 11:00 w dniu wyjazdu. Istnieje możliwość zmian po wcześniejszym uzgodnieniu oraz pozostawienia samochodu na terenie posesji do wieczora.